Optymalizacja umowy

Nasi eksperci pomogą zoptymalizować umowę i obniżyć rachunki dzięki prostym strategiom

Reactive Power Detection Eletricity

WYKRYWANIE MOCY BIERNEJ (ENERGIA ELEKTRYCZNA)

Duża liczba użytkowników generuje moc bierną w swoich obiektach, co miesiąc generując dodatkowe koszty na rachunku za prąd. W EDP możemy pomóc Ci wykryć, czy generujesz moc bierną, aby co miesiąc znacznie obniżyć rachunki za prąd. Możesz wypełnić poniższy formularz, a nasi specjaliści/eksperci udzielą Ci dalszych informacji.

Zobacz więcej

Contracted Power Optimization

OPTYMALIZACJA ZAKONTRAKTOWANEJ MOCY

Przeanalizujemy Twoje zużycie energiii i powiemy Ci, czy Twoja umowa jest zoptymalizowana, czy też należy zmniejszyć lub zwiększyć zakontraktowaną moc, tak aby obniżyć rachunek za energię.

Zobacz więcej

Daily Contracted Gas Quantity Optimization

OPTYMALIZACJA ZAKONTRAKTOWANEJ DZIENNEJ ILOŚCI GAZU

Przeanalizujemy Twoje zużycie gazu i powiemy Ci, czy Twoja umowa jest zoptymalizowana, czy też należy zmniejszyć lub zwiększyć zakontraktowaną dzienną ilość, tak aby obniżyć rachunek za energię.

Zobacz więcej

Contract Advice

DORADZTWO W ZAKRESIE UMOWY (GAZ I ENERGIA ELEKTRYCZNA)

Rynki energii stają się coraz bardziej złożone i coraz więcej zmiennych wpływa na ich zachowanie. W EDP mamy eksperta do spraw energii, który służy radą i wyjaśni wszelkie wątpliwości, np.:

  • Który produkt najbardziej Ci odpowiada i jakie jest ryzyko?
  •  Jakie produkty są dostępne w razie, gdybyś zechciał skorzystać z okazji rynkowych?
  •  Kiedy należy ustalić ceny w indeksowanej umowie i jaki jest najlepszy sposób, aby to zrobić?
  •  Jak zmniejszyć zużycie energii?

oraz odpowie na wszelkie inne pytania lub rozwieje Twoje wątpliwość.  Bądź w kontakcie z naszym ekspertem do spraw energii i zacznij oszczędzać na rachunkach od początku. 

Zobacz więcej

Reactive Power Detection

WYKRYWANIE MOCY BIERNEJ

Wielu użytkowników wytwarza w swoich obiektach moc bierną, co przekłada się na wyższe comiesięczne rachunki za energię. W EDP możemy to przeanalizować i przedstawić proste i opłacalne rozwiązanie, tak aby wyeliminować bierną energię i obniżyć comiesięczny rachunek za energię.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Poprzez wybranie odpowiedniego pola poniżej, wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług i/lub produktów EDP Energia Polska za pomocą zautomatyzowanych środków wymienionych poniżej. Zgoda na marketing elektroniczny może być wycofana w każdej chwili poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail edpenergia.pl@edp.com. Zasady przetwarzania Państwa danych osobowych w celach marketingowych zostały opisane w dostępnej na niniejszej stronie Polityce Prywatności.