EDP

Globalny dostawca energii

Zmieniamy jutro już dzisiaj

 

EDP to globalna firma, obecna w 29 krajach, która aspiruje do pozycji lidera transformacji energetycznej. Zrównoważony rozwój jest częścią naszego DNA, dlatego przyjęliśmy zobowiązanie, że do 2030 roku nasza energia będzie pochodziła tylko ze ze źródeł odnawialnych. Komercyjnie udostępniamy zintegrowaną ofertę na energię i usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Chcemy zmieniać jutro już dziś i wspierać Cię w korzystaniu z odnawialnych źródeł energii.

Zobacz gdzie jesteśmy

Działmy komercyjnie w 13 krajach

Edp Nomundo Mapa

Stawiamy na słońce

Coraz więcej rodzin i firm stawia na własną produkcję energii w oparciu o odnawialne źródła, takie jak energia słoneczna. W EDP oferujemy rozwiązania dla energii słonecznej oraz modele biznesowe dopasowane do potrzeb naszych klientów. Na poziomie globalnym, mamy kontrakty na dystrybucję 1,6 GWp z energii słonecznej.

Premium V5 537X537

Stawiamy na mobilność elektryczną

Rozwijamy naszą publiczną sieć ładowania pojazdów elektrycznych i dysponujemy rozwiązaniami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów na Półwyspie Iberyjskim. Mamy już ponad 2 600 zakontraktowanych publicznych punktów ładowania w Portugalii i Hiszpanii.

Mobilidade Eletrica Posto
System.Web.Mvc.HtmlHelper`1[Umbraco.Core.Models.IPublishedContent];