Gaz

Gaz ziemny jest czystym i przyjaznym środowisku surowcem.

Zaawansowane produkty

Oferujemy rozwiązania pozwalające na zarządzanie ryzykiem

Oszczędność dla klientów

Oferujemy produkty optymalizujące możliwości rynkowe

Zielona energia

Pomożemy Ci zoptymalizować Twoje zużycie energii

Stała cena gazu

Wiemy, że sytuacja na rynku energii jest coraz bardziej niestabilna i zmienna, a niektóre firmy wykorzystują związane z tym możliwości. Jeśli nie chcesz podejmować ryzyka i wolisz prostsze zarządzanie Twoimi punktami zasilania, zalecamy nasz produkt charakteryzujący się stałą ceną. Produkt ten chroni przed wahaniami cen na rynku gazu i daje pewność zamknięcia kosztów gazu w budżecie firmy w okresie obowiązywania umowy.

Jeśli szukasz produktu, który zabezpieczy Cię przed wahaniami cen rynkowych i ma stałą cenę, która pozwoli Ci zamknąć budżet dotyczący gazu w czasie obowiązywania Twojej umowy, to jest to produkt, którego szukasz.

Główne zalety:

  • Stała cena: stabilność w okresie obowiązywania umowy;
  • Łatwe zarządzanie: łatwe i proste zarządzanie różnymi punktami zasilania.
Content Media Gas 1

Elastyczna cena gazu

Wiemy, że sytuacja na rynku energii i gazu  jest coraz bardziej niestabilna i zmienna, a niektóre firmy wykorzystują związane z tym możliwości. Jeśli szukasz elastycznego i dostosowanego do Twoich potrzeb produktu, z możliwością indeksacji różnych produktów, posiadającego również narzędzia do efektywnego zarządzania ryzykiem, oferujemy Ci nasz produkt indeksowany rynkowo. Możesz ustalać ceny w najciekawszych momentach, tak abyś mógł skorzystać z obniżenia cen. Masz również do dyspozycji eksperta EDP, który może Ci pomóc. 

Jeśli chcesz wykorzystać rynki energetyczne i możliwości centrów gazowych, dzięki elastycznemu produktowi, który pozwoli Ci na bardziej wydajne zarządzanie ryzykiem energetycznym, także z doradztwem ekspertów EDP, zalecamy nasz indeksowany produkt.

Główne zalety:

  • Optymalizacja możliwości rynkowych;
  • Elastyczność: dostosowany i elastyczny produkt;
  • Porada ekspercka EDP.
Content Media Gas 2

Usługi energetyczne

Poprzez wybranie odpowiedniego pola poniżej, wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług i/lub produktów EDP Energia Polska za pomocą zautomatyzowanych środków wymienionych poniżej. Zgoda na marketing elektroniczny może być wycofana w każdej chwili poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail edpenergia.pl@edp.com. Zasady przetwarzania Państwa danych osobowych w celach marketingowych zostały opisane w dostępnej na niniejszej stronie Polityce Prywatności.