Kucający pracownicy techniczni w kaskach na głowach i w pracowniczych uniformach, analizują dane

Zbudowaliśmy znaczącą pozycję na światowej scenie energetycznej, mając ponad 9 milionów zadowolonych klientów na całym świecie.

Polska

Emitel

Emitel

Emitel S.A. to największy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce, który od ponad 50 lat dostarcza sygnały telewizji i radia do gospodarstw domowych w Polsce.

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne zainstalowane dla Armat

Armat

Armat Kozienice – jest producentem szerokiego asortymentu folii dla budownictwa z granulatów polietylenowych oraz wysokiej klasy regranulatów odznaczających się stabilnymi parametrami technologicznymi i najwyższą czystością.

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne zainstalowane dla Vilpol

Vilpol

Vilpol to jedna z najlepiej wyposażonych drukarni w województwie mazowieckim oferująca kompleksowe usługi poligraficzne.

Zobacz więcej

Portugalia

Panele fotowoltaiczne zainstalowane dla The Navigator Company

The Navigator Company

The Navigator Company to trzeci największy eksporter w Portugalii, który zobowiązał się do osiągnięcia neutralności węglowej w swoich ośrodkach przemysłowych do 2035 roku.

Zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne zainstalowane dla Exide

Exide

Exide Technologies, globalny producent akumulatorów, ma jasny cel: zrównoważone ładowanie akumulatorów zarówno w swojej działalności jak i na całym świecie.

Zobacz więcej

Zainteresowany ofertą dla biznesu?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegóły oferty.

* Pola wymagane.Wyrażenie każdej zgody jest dobrowolne. Każdą zgodę można cofnąć w dowolnym momencie bez jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego przed jej cofnięciem.

Aby jak najlepiej dopasować ofertę naszych usług do potrzeb Twojego biznesu, może ona zostać przedstawiona przez jedną z trzech spółek - EDP Energia Polska Sp. z o.o., zielona-energia.com logistics Sp. z o.o lub SOON ENERGY Poland:

Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez EDP Energia Polska Sp. z o.o. znajduje się tutaj.