<span class="ui-provider a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z ab ac ae af ag ah ai aj ak">Energia słoneczna</span>

Energia słoneczna

Zjednoczeni dla cudownego świata z energią słoneczną

numeric promo
Mądry wybór energii elektrycznej

Mądry wybór energii elektrycznej

Zaoszczędź na rachunkach dzięki odpowiednim rozwiązaniom energetycznym

Jesteśmy globalną spółką, która stale inwestuje w obszary czystej energii dla lepszego jutra. Umacniamy swoją pozycję na światowej scenie energetycznej, osiągając obecność na 29 rynkach na 3 kontynentach. Wierzymy, że energia słoneczna jest inwestycją w przyszłość, więc opieramy o nią nasze innowacyjne rozwiązania, które zmieniają jutro już teraz.

Wykorzystujemy know-how oraz doświadczenie lokalnych ekspertów, aby zagwarantować naszym klientom kompleksowe wsparcie oraz dopasowaną ofertę do branży i kategorii firmy. Dlatego też do dyspozycji masz nasze pełne wsparcie. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci przedstawią Ci ofertę dopasowaną do Twojej firmy.

670 MWp mocy solarnej

zakontraktowało EDP w Europie do 2022 roku

Decydujemy się przewodzić transformacji energetycznej, budując na tamie wodnej Alqueva, największą pływającą elektrownię słoneczną w Europie

85% wytwarzanej przez nas energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Zbudowaliśmy znaczącą pozycję na globalnej scenie energetycznej. Współpraca z nami to pewność solidnego, sprawdzonego Partnera, który w skali globalnej jest liderem w segmencie budowy instalacji fotowoltaicznych dla klienta końcowego.